Kargoratta Spetsialist

Tere tulemast Kargoratta Spetsialisti!

Oleme tiim noortest entusiastlikest peredest, kes kasutavad iga päev lastiratast laste kooli viimiseks, spordiürituste külastamiseks ja ostlemiseks. Oma positiivsest kogemusest entusiastlikult soovime kaubaratast teistele peredele reklaamida ning jagada igapäevast melu nii lastele kui vanematele ning kaubaratta praktilist kasutusmugavust!

Oleme kaubarattatööstuses tegutsenud alates 2012. aasta juunist! Oma kogemuste ja teadmistega erinevate kaubamärkide kohta soovime teid valikuprotsessis toetada.

Meil on saadaval väga suur erinevate kaubarataste kaubamärkide ja mudelite laovaru. Sellest laost saame tarnida koheselt ilma pikkade ooteaegadeta. Toome uue kaubaratta teile koju kokkupanduna ja sõiduvalmis. Nii saate muretult kohe nautida oma uut kaubaratast, mis tuuakse teile otse koju. Laost tarnimine on meie tugevus.

Meie testikeskusest Tallinnas pakume ainulaadset võimalust testida ja võrrelda laia valikut erinevaid kaubarattaid. Võrrelge erinevate kaubamärkide ja kaubarataste mudeleid vaid ühe külastusega ühes kohas. Ainult nii saate olla kindel, et valite õige kaubaratta, mis sobib teie eelarvele ja perekondlikule olukorrale.

Meil on ka meie testikeskuse lähedal professionaalne töökoda, kus saame pakkuda teie kaubarattale teenindust ja hooldust.

Nautige meie veebisaiti ja kui teil on küsimusi või kommentaare, võtke meiega julgelt ühendust!

Kontaktandmed

Showroom/testikeskus:
City Bike Oü
Vene 33
10123 Tallinn
Avatud iga päev 10.00-18.00

Emailadres: info@kargoratas.ee

Telefoon: 5500180