Babboe

Babboe, maailma juhtiv kaubaratta bränd, on 15 aastat arendanud taskukohaseid ja turvalisi kaubarattusid. On olemas Babboe kaubakaratta kõigile.

Olgu tegemist perekaubarattude, koerakaubarattude või ärikaubarattudega: Babboe teab, mis sind liigutab. Babboe kaubaratta muudab sinu igapäevaelu lõbusamaks ja lihtsamaks!

Lastega peredele

Babboe kastiga kargorattad on praktilised ning nendega on lihtne sõita. Lapsed on paigutatud ratta esiotsa, et lapsevanem saaks ühel ja samal ajal silma peal hoida nii lastel kui ka liiklusel. Babboe kargorattad on loodussõbralikud ja efektiivsed ning nende soetamine ja ülalpidamine on autost märksa soodsam. Kargorattaga sõites hakkavad lastel silmad särama ning punktist A punkti B liikumine muutub hetkega toredaks ajaviiteks. Lisaks on rattasõit ja värske õhk kasulik nii Sulle, kui ka Sinu lastele.

Ettevõtetele

Babboe kargorattad sobivad ka ettevõtetele. Kargoratast on võimalik Teie äri eripäradele vastavalt kohandada. Varasemalt on ettevõtted kasutanud Babboe kargorattaid jäätise, kohvi, söögi või suveniiride müümiseks. Lisaks sellele on võimalik kasutada kargoratast ka välireklaamina – kargoratas ise äratab inimestes huvi ning kastile paigutatud kleebiste abil saad oma turundussõnumi viia sobiva sihtrühmani. Kogemuse kaudu võime öelda, et kargorataste kasutamine äriliste eesmärkide saavutamisel on ettevõtetele hästi ära tasunud.

Koerteomanikele

Babboe Dog kargoratastega saab oma lemmikuga vabalt parki, metsa või randa minna. Sobib hästi juhtudel, kui elatakse koeraga linnas ning soovitakse ühiselt linnapiirkonnas mugavalt ja kiirelt liigelda. Rattasõit parki, metsa või randa muutub igapäevaseks tegevuseks! Babboe Dog kargorataste omanikud kasutavad ratast ka loomadega poes käimiseks – kasti mahub nii loom kui ka rasked poekotid! Mugav, lihtne ja praktiline.

Mis on Babboe?

Babboe tuleneb malaisia/indoneesia keelsest sõnast „lapsehoidja“. Nimevaliku kasuks räägib see, et Babboe kargorataste abil saab oma lapsi turvaliselt sõidutada, hoides samal ajal oma lapsukestel sõidu ajal silma peal. Kuna jalgrattasõidu ajal paiknevad lapsed täpselt Teie sõidusuunas, siis on lapsevanemal ülevaade oma võsukestest olemas.

Kust on Babboe pärit?

Babboe Cargobike on noorte hollandlaste initsiatiivil alustatud jalgrattaäri. Vajadus kargorataste järele tuli noorte lapsevanemate murest, sest antud hetkel ei olnud turvalist lahendust jalgrattasõiduks peredel, kel oli rohkem kui 1 laps. Seega otsustati luua turvalised ja uue lahendusega kargorattad. Eesmärgiks oli ehitada Hollandi kvaliteedinõuetele vastav kastiratas, mis oleks ühtlasi ka taskukohane lastega peredele üle terve maailma. Inseneribüroo abil arendati esimene kastiratas – Babboe Big, mis valmis 2006.aastal. See oli algselt robustne kolmerattaline kargoratas, mis sobitus igale nõudmisele. Kuid vajas veel palju arendustööd. Nüüd, palju aastaid hiljem, osana maailma suurimast jalgrattatootjast ACCELL GROUP, on Babboel palju erinevaid kargoraste versioone igale maitsele. Valikus on nii eletrilised-, kaherattalised- kui ka sportlikud kargorattad.

Miks Babboe kargorattad?

Kust on Babboe pärit?

Noortel vanematel on kiired ja töökad päevad, mis võivad tihti lõppeda logistilise katastroofiga. Iga päev viivad kümned tuhanded Eesti lapsevanemad oma võsukesed kooli, arsti juurde, trenni, vabaaega veetma, mänguväljakule, poodi, ja igale poole mujale. Kuid autosõidule on 21.sajandil olemas alternatiiv, mis muudab Sinu ja Sinu laste päeva lihtsamaks, lõbusamaks ja säästlikumaks – selleks on kargoratas.

Rohkem vabadust

Ei ole paremat tunnet, kui tunda end vabana. Kargoratas aitab suurendada oma mobiilsust. Lapsed, lemmikloomad, toidukaubad, mänguasjad ja turvahäll – kõik mahuvad kastiratta kasti. Mitte miski ei seisa Sinu pere lõbusa päeva vahel. Mis veelgi parem, lastele meeldivad sõdud kargorattaga meeletult. Kargoratas on mugav, turvaline, nauditav ja paindlik transpordivahend tänapäeva lapsevanemale

Kastiratas on turvaline

Lapsed paiknevad Sinu ees, vastupidavas puidust kastis. See annab lapsevanemale võimaluse pidevalt näha, millega lapsed tegelevad. See on kõige turvalisem lahendus jalgrattaga sõitmiseks, kui seda tehakse lastega. Paigutades lapsed pakiraamile või rattakärusse, siis kaob turvatunne ja kontroll olukorra üle. Saksa autoklubi ADAC on võrrelnud kargorattaid rattakäruga (mis kinnitatakse ratta taha) ja lasteistmetega rattaid. Nendest kolmest alternatiivist nimetati kargoratast laste heaolu arvestades kõige turvalisemaks lahenduseks liikluses.

Sobib ka beebidele

Kui ka Sina oled äsja emaks või isaks saanud, siis on kargoratas mõeldav alternatiiv Sulle juba tänasel päeval. Sa võid turvaliselt sõita oma beebiga, kes on kahe- või kolmekuune. Paigutades turvahälli selleks ettenähtud raamile, saab viia ka oma kõige pisema rattasõidule. Sellest hetkest, kui turvahäll on turvaliselt kastirattasse kinnitatud, muutub Sinu kargoratas sellest hetkest alates lapsevankriks, mis silmnähtavalt laiendab Sinu nägemisulatust. Värskes õhus beebiga kastirattaga sõitmine ei ole mitte ainult nauditav – see aitab ühtlasi Sinu lapsel ka samal ajal maailma näha ning unistada!

Kargoratas on nutikas alternatiiv

Kargoratas on nutikas transpordivahend, mis aitab Sul liikuda kuni 4 lapsega, jättes samas ruumi toidukaupadele või muudele esemetele. Ei mingit kütusekulu, liiklusummikuid, parkimisprobleeme ega parkimiskulusid. Ei mingeid muresid lapsekärude ja nutvate lastega bussis, trammis või rongis.

Keskkonnasõbralik

Kargoratas on keskkonnasõbralik valik. Hollandis läbiviidud uuringud on näidanud, et rohkem kui pooled mootorsõidukite teekonnad on lühemad kui 7,5 kilomeetrit. Mida lühem on mootorsõidukil läbitud teekond, seda saastavam see meie planeedile on ning seda rohkem kulub kütusele. Kargorattad, kui transpordiliik, aitab ainuüksi Hollandis CO2 emissioone 6% võrra aastas vähendada.

Kvaliteetaeg

Kui lapsed on terve rattasõidu ajal Sinu ees kastis, muutub rattasõit peoks ratastel. Sa saad rääkida ja laulda koos lastega. Babboe rahvusvahelises kogukonnas kutsume me seda “mobiilseks kvaliteetajaks”. Mis veelgi enam, lapsevanemana saad Sa värskes õhus tugevalt trenni teha! Selleks lülita elektrimootor välja ja sõida igapäevaselt lastega 10-20km.

Babboe kargorattad müüdaval 30+ riigis üle maailma. Ei ole üllatav, et tänaseks päevaks on kargorattad muutunud ka Eesti lastevanemate seas kõige tagaotsitavamaks liiklusvahendiks.

 

Vajuta siia, et minna Babboe toodetele veebipoes

Meie kaubamärgid: